اپلیکیشن مدیریت تالار در وردپرس

ftest

به نام خدا

ftest

مدیران و مسئولان تالارهای عروسی و پذیرایی از این پس می توانند با استفاده از اپلیکیشن مدیریت تالار وردپرس، شکلی حرفه ای تر به کسب و کار خود بدهند.

با استفاده از این برنامه قادر خواهید بود تا سفارشات مشتریان خود را به صورت آنلاین و با جزییات کامل در برنامه وارد کنید. پس از وارد کردن سفارش، کارمندان و پرسنل تالار می توانند سفارش ثبت شده را مشاهده نمایند و اقدام به تهیه و آماده سازی اقلام مورد نیاز برای مراسمات نمایند.

این اپلیکیشن وردپرسی دارای پنل مدیریت وردپرسی می باشد. به این صورت که مدیر تالار، هم از طریق اپلیکیشن و هم از طریق پنل مدیریتیِ موجود در وبسایت، می تواند سفارشات را مدیریت، ویرایش و یا حذف نماید. پس از نصب و ورد به برنامه با تصویر زیر روبرو خواهید شد که با وارد کردن نام کاربری و رمز عبور وارد محیط برنامه می شوید.

1

 قسمت اول، تقویم شمسی است. در این تقویم، تاریخ هایی که تالار در آن برنامه دارد، مشخص هستند.

1 (1)

از قسمت آخرین سفارشات علاوه بر مشاهده ی سفارشاتی که قبلا توسط مدیر ثبت شده، مدیران تالار می توانند سفارشات جدیدی ثبت کنند. تصاویر زیر، گویای این مطلب است:

تصویر شماره ۱: 1 (2)

تصویر شماره ۲:

1 (4)

تصویر شماره ۳:

1 (5)

تصویر شماره ۴:

1 (6)

تصویر شماره ۵:

1 (7)

تصویر شماره ۶:

1 (8)

تصویر شماره ۷:

1 (10)

تصویر شماره ۸:

1 (11)

تصویر زیر نیز اطلاعات مربوط به حساب کاربریِ هر فرد نمایش داده می شود.

1 (3)

برای تهیه ی این برنامه، پس از پرداخت مبلغ، اطلاعات و دسترسی های مربوط به هاست و دامنه ی خود را از طریق بخش پشتیبانی آنلاین ارسال نمایید. بلافاصله پس از برقراری ارتباط و شروع کار، ظرف مدت چند ساعت، اپلیکیشن به شما تحویل داده خواهد شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *